מי אנחנו

אנחנו שמחים להכיר לכם עידן חדש

New Idan מתמחה בבנייה של פוליסות שבאמת מעניקות ביטחון למבוטחים. אנחנו כאן כדי להחזיר לכם את הביטחון במערכת ולבנות עבורכם כיסוי ביטוחי מתאים לכל שלבי החיים ובכל סטאטוס משפחתי. בלי להוציא כספים מיותרים על פוליסות שאין בהן צורך ובלי לשלם כפול – אצלנו, תקבלו בדיוק מה שאתם צריכים, לא יותר ולא פחות.

עם ניסיון שצברנו בליווי של אלפי מבוטחים לאורך השנים, אנחנו מבינים את האחריות הגדולה בבחירת הפוליסות המתאימות ומניעה של טעויות שעשויות לעלות הרבה מאוד כסף.

הסיפור שלנו

נעים להכיר, אני עידן גולן.
יחד עם הצוות שלי בניתי את הסוכנות הפנסיונית New Idan, מתוך תשוקה אדירה לתחום ואמונה שלמה שלכולנו מגיע פוליסות ביטוח טובות, איכותיות ומדויקות לצרכים שלנו.

אחרי שנים בהן השתלבתי בחברות הביטוח הגדולות במשק, אני מכירה את השטח מקרוב. פגשתי מגוון אדיר של סיפורים אנושיים, חלקם התעלו על כל דמיון. לכולם, בלא יוצא מן הכלל, מכנה משותף – הצורך בכתף תומכת בשעת צרה. בשביל לסייע להם, נברתי בעומקן של כל הפוליסות הקיימות בשוק כדי להכיר אותן, עד הפרטים הקטנים. הבנתי את המשמעות הגדולה של האותיות הקטנות, את החשיבות של דיוק ואת הצורך של כולנו בגוף מקצועי שיבדוק את הקרקע ויעשה קצת סדר בבלאגן.

עידן חדש לסטרטאפים

עבור אנשי הייטק עסוקים, אנחנו מציעים כיסוי פנסיוני מלא שמעניק שקט כפול לעובדים ולמעסיק. הניסיון הרב שצברנו בעבודה עם מעסיקים בהתמחות בעולם ההייטק, מאפשר לנו לבנות תיק ביטוחי מדויק לכל עובדת ועובד בחברה.

כשאתם בוחרים New Idan לעסק שלכם, אתם מקבלים מאיתנו נציגות מלאה מול חברות הביטוח ועזרה בהתנהלות מולן כדי לקבל את כל מה שמגיע לכם. אם נודה באמת, רובנו לא מספיק בקיאים בביורוקרטיה ולא מכירים את התיק הפנסיוני שלנו ומה הוא כולל בתוכו, וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. סוכנת או סוכן מקצועיים מטעמנו יעשו לעובדים סדר בתיק הפנסיוני והביטוחי ותקבלו הסבר מפורט איך להשתמש בו בצורה הכי טובה ויעילה. 

הלקוחות הפרטיים שלנו ב- New Idan מקבלים מאיתנו ייצוג מלא מול חברות הביטוח ואשת או איש קשר מטעמנו המלווים אתכם לכל אורך הדרך. אנחנו למעשה ה״פה״ שלכם מול חברות הביטוח, אנחנו מנהלים עבורכם את כל התקשורת כדי שתקבלו את כל מה שמגיע לכם במסגרת הפוליסה שברשותכם.

אנחנו מציעים לכם עידן חדש – סוכנות ביטוח, פנסיה ופיננסים שבאמת מסתכלת על מה שטוב לכם. אנחנו לא נדחוף ביטוחים מכל פינה ולא נקפוץ מעל הפופיק עם כיסויים שלא לצורך. אתם תקבלו מאיתנו התאמה אישית ונבונה של הפוליסות שלכם עבור התא המשפחתי ובעת הצורך – ניהול מלא של התביעה מול חברות הביטוח.

עידן חדש לפרטיים

הצטרפו אלינו לעידן חדש ותיהנו מפוליסות איכותיות ומדויקות לצרכים שלכם

לפרטים נוספים ובדיקת התיק הביטוחי ללא עלות

שם פרטי*
שם משפחה*
טלפון*
דוא"ל*
שלחו לי הודעה, אני כאן :)
1
Scroll to Top