מי אנחנו

אודות
בריאות
חיים
פנסיוני
השקעות
עסקים

אנחנו שמחים להכיר לכם עידן חדש

New Idan מתמחה בבנייה של פוליסות שבאמת מעניקות ביטחון למבוטחים. אנחנו כאן כדי להחזיר לכם את הביטחון במערכת ולבנות עבורכם כיסוי ביטוחי מתאים לכל שלבי החיים ובכל סטאטוס משפחתי. בלי להוציא כספים מיותרים על פוליסות שאין בהן צורך ובלי לשלם כפול – אצלנו, תקבלו בדיוק מה שאתם צריכים, לא יותר ולא פחות.

עם ניסיון שצברנו בליווי של אלפי מבוטחים לאורך השנים, אנחנו מבינים את האחריות הגדולה בבחירת הפוליסות המתאימות ומניעה של טעויות שעשויות לעלות הרבה מאוד כסף.

הסיפור שלנו

נעים להכיר, אני עידן גולן.
יחד עם הצוות שלי בניתי את הסוכנות הפנסיונית New Idan, מתוך תשוקה אדירה לתחום ואמונה שלמה שלכולנו מגיע פוליסות ביטוח טובות, איכותיות ומדויקות לצרכים שלנו.

אחרי שנים בהן השתלבתי בחברות הביטוח הגדולות במשק, אני מכירה את השטח מקרוב. פגשתי מגוון אדיר של סיפורים אנושיים, חלקם התעלו על כל דמיון. לכולם, בלא יוצא מן הכלל, מכנה משותף – הצורך בכתף תומכת בשעת צרה. בשביל לסייע להם, נברתי בעומקן של כל הפוליסות הקיימות בשוק כדי להכיר אותן, עד הפרטים הקטנים. הבנתי את המשמעות הגדולה של האותיות הקטנות, את החשיבות של דיוק ואת הצורך של כולנו בגוף מקצועי שיבדוק את הקרקע ויעשה קצת סדר בבלאגן.

ביטוח בריאות

נכון כשמזכירים את צמד המילים ״ביטוח בריאות״ מיד מרגישים איזה כיווץ קטן בלב? הרי כולנו שמענו על אירועים מפחידים שקרו לאנשים מסביבנו. הרשו לנו להרגיע אתכם, לפי הסטטיסטיקה – ככל הנראה לא תזדקקו לו! אז למה בכל זאת לרכוש ביטוח בריאות? אנחנו כאן כדי לדאוג עבורכם לכיסויים החשובים באמת, אלו שתמיד כדאי לכם להחזיק בהם כדי לישון רגועים בלילה. ו… העיקר הבריאות!

ב- New Idan אנחנו דואגים לכם באמת ומכל ה-💜

מה מגיע לכם במסגרת ביטוח בריאות?

קודם כל, נעשה לכם סדר קטן בעולם הגדול והמבלבל של ביטוחי הבריאות. ביטוח בריאות מורכב מכיסויי יסוד, או במילים פשוטות כיסויים בסיסיים, מתוכם תצטרכו לבחור כיסוי אחד כדי לרכוש פוליסת ביטוח. לאחר שבחרתם את סוג הכיסוי שאתם מעוניינים בו, תוכלו להוסיף לביטוח שלכם גם כיסויים נלווים שיעניקו לכם כיסוי ביטוחי במגוון סיטואציות רפואיות נוספות. בשביל לבנות פוליסת בריאות מתאימה, חשוב קודם לאפיין את הצרכים שלכם ושל התא המשפחתי, כדי לוודא שנכנסים לפוליסה כל הכיסויים החשובים והרלוונטיים בשבילכם. לא פחות חשוב – שאתם לא משלמים סתם על כיסויים שאין לכם צורך בהם.

למה צריך ביטוח בריאות פרטי?

הערך המוסף של ביטוח בריאות, מעבר לביטוח הבסיסי שמקבלים התושבים בישראל, הוא כיסוי ביטוחי במקרים שבהם קופת החולים לא מספקת מענה. במקרים פשוטים כמו כאב ראש או דלקת גרון, קופת החולים היא פתרון אידיאלי. אבל מה קורה במצבים רפואיים קצת יותר מורכבים? אז בד״כ תיתקלו במגבלות של קופות החולים ובמענה החלקי שהן מספקות במקרים רפואיים קשים.

ביטוח בריאות פרטי למעשה מבטיח לכם גב כלכלי במקרים של אירוע רפואי לא צפוי המצריך טיפולים שאינם כלולים בביטוח הבריאות הממלכתי. לא תצטרכו לחכות חודשים לטיפול ובטח שלא תצטרכו לשלם עליו – פוליסת הבריאות נועדה בדיוק בשביל זה, לייצר לכם שקט נפשי וכלכלי שיאפשר לכם להתרכז בהחלמה שלכם ושל היקרים לכם.

ביטוח בריאות בהתאמה אישית

כיסויים בסיסיים

כיסויים נוספים

כתבי שירות

ביטוח חיים

נתחיל מהסוף – ביטוח חיים נכנס לתוקף, באופן אירוני, רק במקרה של מוות. במקרה חלילה של פטירת אחד מבני המשפחה, מעניקה הפוליסה לשאירים סכום כסף חד פעמי או קצבה חודשית שתאפשר שקט כלכלי בתקופה המאתגרת של הסתגלות לשגרת החיים החדשה שלאחר האבדן.
הנה כל מה שחשוב שתדעו על ביטוח חיים.

ביטוח חיים – כל הסוגים והכיסויים

בגדול, ביטוחי החיים מתחלקים לשני סוגים:

ביטוח חיים למקרה מוות – סכום חד פעמי (ידוע גם כ׳ריסק׳): פוליסה זו מעניקה למוטבים סכום כספי חד פעמי במקרה של פטירת אחד מבנות או בני המשפחה.

 ביטוח חיים למקרה מוות – קצבה חודשית (נקרא גם ׳הכנסה למשפחה׳): פוליסה זו מבטיחה את הזכאות לקצבה חודשית במקרה של פטירת אחד מבנות או בני המשפחה. כספי הביטוח משולמים כסכום חודשי קבוע על פני כל תקופת הביטוח, בהתאם לתנאי התכנית.

סכום כסף חד פעמי או קצבה חודשית – מה כדאי?

המטרה המרכזית של ביטוח חיים היא ליצור לכם שקט כלכלי במקרה של מוות אחד מבנות או בני המשפחה. בתקופה המורכבת שלאחר האבדן, חווה המשפחה טלטלה גדולה ונאלצת להתמודד בעל כורחה עם מציאות חדשה ומלאה באתגרים.

כאשר אתם רוכשים ביטוח חיים, אתם יכולים לבחור בין ביטוח חיים המעניק לכם סכום כסף חד פעמי או ביטוח הכנסה למשפחה שיעניק לכם קצבה חודשית המועברת לחשבון הבנק מדי חודש. היתרון המשמעותי של ביטוח הכנסה למשפחה הוא גב כלכלי יציב לשאירים והתנהלות פיננסית נכונה עבור המשפחה האבלה.

כמה זה עולה?

העלות מושפעת מפרמטרים כמו עישון, גיל ומין המבוטח. הפרמיה משתנה עם הגיל.

ביטוח חיים - כיסויים

כיסויים בסיסיים

כיסויים נוספים

שלחו לי הודעה, אני כאן :)
1
Scroll to Top