ביטוח חיים

נתחיל מהסוף – ביטוח חיים נכנס לתוקף, באופן אירוני, רק במקרה של מוות. במקרה חלילה של פטירת אחד מבני המשפחה, מעניקה הפוליסה לשאירים סכום כסף חד פעמי או קצבה חודשית שתאפשר שקט כלכלי בתקופה המאתגרת של הסתגלות לשגרת החיים החדשה שלאחר האבדן.
הנה כל מה שחשוב שתדעו על ביטוח חיים.

ביטוח חיים – כל הסוגים והכיסויים

בגדול, ביטוחי החיים מתחלקים לשני סוגים:

ביטוח חיים למקרה מוות – סכום חד פעמי (ידוע גם כ׳ריסק׳): פוליסה זו מעניקה למוטבים סכום כספי חד פעמי במקרה של פטירת אחד מבנות או בני המשפחה.

 ביטוח חיים למקרה מוות – קצבה חודשית (נקרא גם ׳הכנסה למשפחה׳): פוליסה זו מבטיחה את הזכאות לקצבה חודשית במקרה של פטירת אחד מבנות או בני המשפחה. כספי הביטוח משולמים כסכום חודשי קבוע על פני כל תקופת הביטוח, בהתאם לתנאי התכנית.

סכום כסף חד פעמי או קצבה חודשית – מה כדאי?

המטרה המרכזית של ביטוח חיים היא ליצור לכם שקט כלכלי במקרה של מוות אחד מבנות או בני המשפחה. בתקופה המורכבת שלאחר האבדן, חווה המשפחה טלטלה גדולה ונאלצת להתמודד בעל כורחה עם מציאות חדשה ומלאה באתגרים.

כאשר אתם רוכשים ביטוח חיים, אתם יכולים לבחור בין ביטוח חיים המעניק לכם סכום כסף חד פעמי או ביטוח הכנסה למשפחה שיעניק לכם קצבה חודשית המועברת לחשבון הבנק מדי חודש. היתרון המשמעותי של ביטוח הכנסה למשפחה הוא גב כלכלי יציב לשאירים והתנהלות פיננסית נכונה עבור המשפחה האבלה.

כמה זה עולה?

העלות מושפעת מפרמטרים כמו עישון, גיל ומין המבוטח. הפרמיה משתנה עם הגיל.

ביטוח חיים - כיסויים

כיסויים בסיסיים

כיסויים נוספים

ביטוח חיים למקרה של פטירה או ביטוח הכנסה למשפחה רלוונטי לבעלות ובעלי בני ובנות זוג ולהורים לילדים. בכל סטאטוס משפחתי, מוענק הפיצוי הכספי למוטבים המוגדרים בפוליסה במקרה של מוות.

לבדיקת פוליסה קיימת או קבלת הצעה מותאמת אישית

שלחו לי הודעה, אני כאן :)
1
Scroll to Top