תיקי השקעות

העניין הכי משמעותי עם השקעות, הוא לבחור איפה להשקיע את הכסף שלכם. מה הקאטצ׳? צריך לקרוא את התמונה בזמן ולהמר נכון. היום קיימים בשוק לא מעט אפיקי השקעה, לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות שכדאי להכיר. קרן השתלמות, גמל להשקעה, קופת חיסכון פרט, השקעה בנדל״ן, השקעה בסטרטאפים, השקעות אלטרנטיביות – עולם שלם של השקעות נמצא שם בחוץ. אז איך בוחרים? כמו בכל דבר בחיים – ידע, הוא כוח.

קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה מאפשרת לכם לבנות חיסכון שבו הכסף שלכם תמיד זמין ונזיל. את הכסף אפשר למשוך בכל רגע נתון בתשלום מס על הרווחים בלבד, כאשר החל מגיל 60, ניתן לקבל פטור של עד 70% על הרווחים שנצברו במידה והמשיכה תתבצע כקצבה. את הכסף שנמצא בקופת הגמל להשקעה אפשר להשקיע במגוון מסלולי השקעה עם רמות חשיפה וסיכון משתנות, לפצל את ההפקדות בין מסלולי השקעה שונים ולעבור בין המסלולים ללא הגבלה.

ההפקדה הראשונה לקרן, הכסף זמין ונזיל וניתן למשוך אותו בכל רגע נתון בתשלום מס על הרווחים בלבד. יתרון נוסף הוא האפשרות לקבל קצבה מוכרת פטורה ממס החל מגיל 60. גם כאן, מסלולי ההשקעה הם ברמות חשיפה שונות, ובהתאמה גם מידת הסיכון. אפשר לפצל את כספי ההפקדה בין מסלולי ההשקעה השונים ולעבור בין המסלולים ללא הגבלה וללא תשלום מס רווחי הון.

חשוב לדעת: בקרן השתלמות ישנה תקרת הפקדה של כ-18,800 ש״ח הפטורה ממס רווחי הון עבור שכירים ועצמאים כאחד. כספים שיופקדו לקרן ההשתלמות מעבר לתקרה זו, יחוייבו במס רווחי

קופת חיסכון פרט

קופת חיסכון פרט מאפשרת לכם להשקיע את הכסף שלכם בשני מסלולי השקעה:

מסלולי השקעה רגילים: מסלולים אלו נקבעים בהתאם למסלולי ההשקעה שיש לחברות הביטוח, על פי החלטת מנהלת או מנהל ההשקעות של אותה חברה.

מסלולי השקעה עוקבי מדדים: מסלולים אלו עוקבים אחר מדדי שוק מגוונים ומנוהלים בצורה פאסיבית במטרה להשיג תשואה דומה לתשואת המדדים אחריהם הם עוקבים. היתרון המשמעותי במסלולי השקעה עוקבי מדד הוא וודאות גבוהה יותר לגבי התשואה בקופת החיסכון.

חשוב לדעת: אפשר לשנות את מסלולי ההשקעה מספר פעמים בשנה ללא תשלום מס רווחי הון ולקבוע את רמת הסיכון המתאימה לכם, בהתאם לסטאטוס התעסוקתי והמשפחתי. הכספים שנצברו ניתנים למשיכה בכל רגע נתון וקיימת גם אפשרות למשיכה חודשית מהחיסכון שהצטבר בקופה.

קרן השתלמות

קרן השתלמות היא למעשה הטבה הניתנת לשכירים ועצמאים כאחד. עבור שכירים, מדובר בהטבה שמעניק המעסיק לעובדים במסגרת שדרוג שכר ואילו עבור עצמאים קרן ההשתלמות מעניקה אופציה להורדת חבות המס מול הרשויות. לאחר 6 שנים ממועד ההפקדה הראשונה לקרן, הכסף זמין ונזיל וניתן למשוך אותו בכל רגע נתון בתשלום מס על הרווחים בלבד. יתרון נוסף הוא האפשרות לקבל קצבה מוכרת פטורה ממס החל מגיל 60. גם כאן, מסלולי ההשקעה הם ברמות חשיפה שונות, ובהתאמה גם מידת הסיכון. אפשר לפצל את כספי ההפקדה בין מסלולי ההשקעה השונים ולעבור בין המסלולים ללא הגבלה וללא תשלום מס רווחי הון.

חשוב לדעת: בקרן השתלמות ישנה תקרת הפקדה של כ-18,800 ש״ח הפטורה ממס רווחי הון עבור שכירים ועצמאים כאחד. כספים שיופקדו לקרן ההשתלמות מעבר לתקרה זו, יחוייבו במס רווחי הון במעמד הפדיון.

מה כולל הכיסוי הביטוחי?

חיסכון לגיל פרישה

קבלת קצבה חודשית בגיל פרישה.

חיסכון לקרן פנסיה

עשוי להעניק הטבות מס.

כיסוי ביטוחי במצבים שונים בחיים

אובדן כושר עבודה, פטירה (קצבת שאירים) ובנוסף, קצבת זקנה בגיל פטירה

אפשרות לכיסוי ביטוחי (נכות ושארים) מוגדל לעמית עצמאי

באמצעות חלוקה של ההפקדה החודשית בשיעור שלא יפחת מ-10% (בכפוף להצגת מסמכים מתאימים לקרן)

מגוון מסלולי השקעה ברמות חשיפה שונות

ניתן לפצל את ההפקדות בין מסלולי השקעה שונים וכן, לעבור בין המסלולים ללא מגבלה ומבלי שיהווה ארוע מס.

גיוון

מסלולי ההשקעה רבים וניתנים לבחירה אישית בהתאם לרמת הסיכון הרצויה

גמישות

ניתן להפקיד לתכנית חיסכון פרט כל סכום ללא מינימום הפקדה ולעבור בכל עת בין המסלולים השונים

נזילות

כספי החיסכון נזילים וניתנים למשיכה בכל עת

הטבה למפקידים

המפקידים בחיסכון פרט נהנים מחיסכון + ביטוח חיים

זמין ונזיל

ניתן למשוך בצורה הונית את הכסף שחסכתם בכל עת בתשלום מס על הרווחים בלבד.

חיסכון פנסיוני

ניתן למשוך בצורה הונית את הכסף שחסכתם בכל עת בתשלום מס על הרווחים בלבד.

הטבת מס

פטור ממס על רווחים במידה והמשיכה תתבצע כקצבה החל מגיל 60.

אינו תלוי גיל

ניתן לפתוח בכל גיל גם ע"ש קטינים.

מגוון מסלולי השקעה ברמות חשיפה שונות

ניתן לפצל את ההפקדות בין מסלולי השקעה שונים וכן, לעבור בין המסלולים ללא מגבלה ומבלי שיהווה ארוע מס.

חשוב לדעת!

קרן השתלמות וקופת גמל להשקעה אפשר לנייד בין חברות הביטוח השונות ואת קופת חיסכון פרט לא ניתן לנייד. כדי להעביר קופת חיסכון פרט מחברה אחת לאחרת, תידרשו לבצע פדיון של הקופה לבנק שלכם ותשלום מס, לפתוח חיסכון בקופה חדשה ולבצע פעולה אקטיבית של העברת הכסף מהבנק לקופה החדשה.

השקעות אלטרנטיביות

New Idan דואגת לכם לאפיקי השקעה אלטרנטיביים, כדי למקסם את ההון שצברתם ולבנות עבורכם פתרונות בהתאמה אישית לעתיד כלכלי מניב ויציב. בכל רגע נתון, אנחנו נאתר עבורכם את אפיקי ההשקעה המבטיחים והאטרקטיביים ביותר שיש בשוק, ביניהם השקעות בנדל״ן בארץ ובחו״ל, השקעות בסטרטאפים ואפיקי השקעה מגוונים נוספים.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת תכנון ללא עלות, במהלכה נבדוק את הנכסים הקיימים שלכם ונבנה עבורכם תיק השקעות המותאם כמו כפפה ליד לצרכים שלכם. 

לבדיקת השקעה קיימת או קבלת הצעה מותאמת אישית

שלחו לי הודעה, אני כאן :)
1
Scroll to Top