עידן חדש מתחיל עכשיו!

תכנית המעסיקים שלנו כאן כדי שתפסיקו לבזבז זמן.
בכמה צעדים פשוטים, אנו נחסוך ממך את כאב הראש שבטיפול הפנסיוני של העובדים שלך בעזרת פלטפורמה אחת המציגה את כל

הפוליסות, חסכונות, הביטוחים והפנסיה במקום אחד.

מעטפת עסקית מלאה לחיסכון הפנסיוני של העובדים שלך

כל בעלת ובעל עסק כבר יודעים, שעובדים מרוצים = עסק מצליח. המשוואה הפשוטה הזו מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש – ובצדק.

ההתמחות שלנו ב- New Idan היא בנייה של מעטפת עסקית מלאה לעובדים שלך, הכוללת ליווי עם מעטפת ביטוחית ותפעולית מלאה, ניהול החיסכון הפנסיוני של העובדות והעובדים ובחינת הכיסויים הביטוחיים שלהם אל מול החידושים בשוק והצרכים המשתנים. כשאנחנו מטפלים בעניינים, כל העובדים מרוצים.

בשנת 2016 יצא חוק ההסדרים שקבע כי על המעסיק לשלם לסוכן עבור פעולות אותן הוא מבצע עבור העובדים שלו. הסוכנים יכלו לבחור האם לקבל את שכרם ישירות מהמעסיק או דרך חברות הביטוח שאת המוצרים שלהן הם משווקים לעובדים. כשהחוק עבר, נוצרו שני גופים נפרדים – גורם משווק וגורם מתפעל. מה המשמעות? גוף אחד שמשווק מוצרים פנסיוניים (סוכן ביטוח משווק), וגוף נוסף שמתפעל את הכספים בפועל (גורם מתפעל) ואחראי על ההפקדות ושיוך הכסף לקופה של העובדת או העובד.

אנחנו ב- New Idan מציעים לכם מעטפת פנסיונית בשני מסלולים:

מעטפת ביטוחית ותפעולית מלאה ומקיפה הכוללת ליווי בבחירת המוצרים הפנסיונים הכי משתלמים בשוק וקבלת תנאים טובים יותר עבור העובדות והעובדים. בפועל, אנחנו גם מוצאים עבור העובדים את המסלולים הכי משתלמים וגם מוודאים את שיוך הכספים לקופות בהתאם לתנאים של כל עובדת ועובד. כמעסיקים, אתם נהנים מראש נקי ושקט וממשק ידידותי במיוחד שבו תוכלו לראות בכל רגע נתון את רשימת העובדות והעובדים שלכם ומה הסטאטוס הביטוחי של כל אחת ואחד מהם.

מעטפת שיווקית – כגורם משווק בלבד, אנחנו נדאג לעובדים שלכם לקבלת התנאים הכי טובים ללא תפעול הכספים, ההפקדות ושיוך הכסף לקופה.

השירותים שלנו לעסקים

אנחנו מזמינים גם אותך להרים את התחום הפנסיוני של העובדות והעובדים שלך בעסק לרמה הבאה ולספק להם ולכם את הפתרונות הפנסיונים הכי משתלמים וכדאיים בשוק.
עם הליווי שלנו, כבר לא יהיה לך צורך להתעסק בניהול החיסכון הפנסיוני של העובדים. עידן חדש לעסקים, מתחיל ממש עכשיו

לקבלת הצעה מותאמת אישית לעסק שלך

שלחו לי הודעה, אני כאן :)
1
Scroll to Top