ביטוח בריאות

נכון כשמזכירים את צמד המילים ״ביטוח בריאות״ מיד מרגישים איזה כיווץ קטן בלב? הרי כולנו שמענו על אירועים מפחידים שקרו לאנשים מסביבנו. הרשו לנו להרגיע אתכם, לפי הסטטיסטיקה – ככל הנראה לא תזדקקו לו! אז למה בכל זאת לרכוש ביטוח בריאות? אנחנו כאן כדי לדאוג עבורכם לכיסויים החשובים באמת, אלו שתמיד כדאי לכם להחזיק בהם כדי לישון רגועים בלילה. ו… העיקר הבריאות!

ב- New Idan אנחנו דואגים לכם באמת ומכל ה-💜

מה מגיע לכם במסגרת ביטוח בריאות?

קודם כל, נעשה לכם סדר קטן בעולם הגדול והמבלבל של ביטוחי הבריאות. ביטוח בריאות מורכב מכיסויי יסוד, או במילים פשוטות כיסויים בסיסיים, מתוכם תצטרכו לבחור כיסוי אחד כדי לרכוש פוליסת ביטוח. לאחר שבחרתם את סוג הכיסוי שאתם מעוניינים בו, תוכלו להוסיף לביטוח שלכם גם כיסויים נלווים שיעניקו לכם כיסוי ביטוחי במגוון סיטואציות רפואיות נוספות. בשביל לבנות פוליסת בריאות מתאימה, חשוב קודם לאפיין את הצרכים שלכם ושל התא המשפחתי, כדי לוודא שנכנסים לפוליסה כל הכיסויים החשובים והרלוונטיים בשבילכם. לא פחות חשוב – שאתם לא משלמים סתם על כיסויים שאין לכם צורך בהם.

למה צריך ביטוח בריאות פרטי?

הערך המוסף של ביטוח בריאות, מעבר לביטוח הבסיסי שמקבלים התושבים בישראל, הוא כיסוי ביטוחי במקרים שבהם קופת החולים לא מספקת מענה. במקרים פשוטים כמו כאב ראש או דלקת גרון, קופת החולים היא פתרון אידיאלי. אבל מה קורה במצבים רפואיים קצת יותר מורכבים? אז בד״כ תיתקלו במגבלות של קופות החולים ובמענה החלקי שהן מספקות במקרים רפואיים קשים.

ביטוח בריאות פרטי למעשה מבטיח לכם גב כלכלי במקרים של אירוע רפואי לא צפוי המצריך טיפולים שאינם כלולים בביטוח הבריאות הממלכתי. לא תצטרכו לחכות חודשים לטיפול ובטח שלא תצטרכו לשלם עליו – פוליסת הבריאות נועדה בדיוק בשביל זה, לייצר לכם שקט נפשי וכלכלי שיאפשר לכם להתרכז בהחלמה שלכם ושל היקרים לכם.

כמה זה עולה?

העלות מושפעת מפרמטרים כמו עישון, גיל ומין המבוטח. הפרמיה משתנה עם הגיל.

ביטוח בריאות בהתאמה אישית

כיסויים בסיסיים

כיסויים נוספים

לבדיקת פוליסה קיימת או קבלת הצעה מותאמת אישית

שלחו לי הודעה, אני כאן :)
1
Scroll to Top